"Giline for life" ir ģimenes uzņēmums, kas pieder 

Ginta un Māris  

Mēs esam ģimenes uzņēmums "Giline for life". Mēs specializējamies tādu vitamīnu saturošu sīrupu un eliksīru ražošanā, kas satur bez vitamīniem un ir izgatavoti no tīrām sulām un augu ekstraktiem. Mūsu ideja ir ražot dabiskus, garšīgus, veselīgus produktus bez cukura vai ierobežota cukura daudzuma, kas klientiem dod iespēju aizstāt cukuru visā ēdiena gatavošanas un patēriņa procesā: gan kulinārijā, konditorejas izstrādājumos, gan karsto dzērienu saldināšanā. Īpaši cilvēkiem, kuriem ir diabēta risks, diabētiķiem un ikvienam, kurš vēlas samazināt cukura daudzumu uzturā.

Mūsu sīrups ir izveidots karsto dzērienu saldināšanai un atsvaidzinošu dzērienu pagatavošanai. Izgatavots no dabīgas ābolu sulas, kam pievienoti ekstrakti un stēvija. Satur ~ 20% fruktozes. To lieto arī, lai pievienotu papildu garšu gaļas ēdieniem, kokteiļiem, desertiem un konditorejas izstrādājumiem. 

Mēs piedāvājam arī dažādus vitamīniem bagātus produktus, piemēram, eliksīrus veselības un profilakses veicināšanai, kas ir izgatavoti no dabīgām ogu sulām ar pievienotu augu ekstraktu maisījumu, kas ir izgatavots tieši katram eliksīram.

____________________________________________________________________________________________________

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Giline for life” ir noslēgusi līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošie uzņēmumi” ietvaros. Rūpniecības inkubators ”.