ĀBOLU ŠĶIEDRVIELU BIEZENIS

Būsi pārsteigts cik tas salds un gards bez pievienota cukura 

Sadarbībā ar zinātniekiem ,esam izstrādājuši receptūru produktam, kas tiek ražots no ābolu izspaidām, tātad no vitamīniem vispiesātinātākās ābola daļas, izveidojot gardu, pietiekami saldu ābolu biezeni bez pievienota cukura. Produkts ir ar zemu kaloriju un dabīgo cukuru daudzumu tajā. Veicot klīnisko pētījumu un iepazīstoties ar produkta zinātnisko pamatojumu, secinām, ka produkts lieliski regulē problemātiskos asins analīžu rezultātus cukuru, lipīdu, holesterīna rādījumos, būtiski uzlabo pašsajūtu un zarnu darbību, kā arī būtiski samazina apetīti, palīdzot aktivizēt vielmaiņu.

Āboli ir viens no vitamīniem un  minerālvielām bagātākajiem augļiem. Turpretim tieši āboli satur lielu daudzumu šķiedrvielu, kas mums katram ir vitāli nepieciešamas ikdienā mūsu gremošanas trakta darbībai, zarnu motorikai, vielmaiņai, lai pasargātos no cukura diabēta, sidrs un asinsvadu saslimšanām, kā arī kontrolētu lipīdu un holesterīna līmeni asinīs. Šķiedrvielām bagāts uzturs lieliski palīdz cīnīties ar lieko svaru un mazina apetīti.

Tomēr zinātniski ir pierādīts, ka lielākā šķiedrvielu koncentrācija ābolā ir sastopama tieši sēkliņās, serdē un miziņās, kuras parasti netiek ēstas, bet tiek izmestas ārā.

Pamatojoties uz ārstu noteikto nepieciešamo šķiedrvielu devu organismā, iesakām lietot šo biezeni katru dienu 100-150 g, aizstājot vienu ēdienreizi , tādējādi nodrošinot būtisku kaloriju samazinājumu uzturā, nezaudējot vērtīgo vielu uzņemšanu.