CITS Sīrups !!!

                  Cits ! Īpašs ! Diētisks ! Salds ! Neredzēts ! Dabīgs !

Ar ko tas ir īpašs? Ar to, ka ir salds, bet nesatur balto cukuru. ābolu sīrupā iestrādāts Stēvijas (augs, kura lapas ir ~300 x saldāks kā baltais cukurs. ieteicams gan cilvēkiem ar diabētu, gan ikkatram, kurš vēlas samazināt vai  izslēgt cukura patēriņu uzturā  www.stevija.lv ) ekstrakts. 
Stēvija nesatur kalorijas. Esam veģetāriešiem un vegāniem draudzīgi, jo ražošanā izmantojam augļu pektīnu.


CITS  Sīrups. Lepojamies ar savu  produktu, kurš sākotnēji tika izstrādāts kā karsto dzērienu saldinātājs. Tomēr mūsu klienti šim produktam radusi daudz citus pielietojuma veidus - kokteiļos, dzērienos, pie putras, marinādēs, pie saldējuma un desertos. Cepot kūkas un pankūkas aizvieto cukuru. Pievienojot to kefīram, sanāks lielisks dzēriens ar jogurta garšu, kā arī gatavojot „slinko tēju” – iemaisot sīrupu karstā ūdenī, saņemsiet lielisku augļu tēju ! Daudzi mūsu čili/ kajēnas piparu sīrupu lieto arī veselības profilakses nolūkos, kā arī kā līdzekli, kas  „pamodina organismu”, uzlabo garastāvokli un palīdz saglabāt slaidumu . 

 Tas saldina, piešķir produktam īpašu, interesantu garšas noti, un nodrošina organismu ar vērtīgajām vielām un vitamīniem, ko satur dabīgās augļu, ogu sulas un augu ekstrakti, kas  veido šo sīrupu sastāvu.Mēs piedāvājam novērtēt šādas garšas:

1.       Ābolu – čili/kajēnas piparu sīrupu

2.       Ābolu – kurkumas/melno piparu/citronu sīrupu

3.       Ābolu/ dzērveņu - kanēļa sīrupu

4.      Ābolu/ pīlādžu – pomerances (savvaļas apelsīnu) sīrupu

5.       Āboli/cidoniju – krūzmētras sīrupu

6.       Ābolu – ingvera

Katram sīrupam ir izcila garša, kas ir nemainīgi kvalitatīva lietojot to gan kopā ar produktiem, gan arī nešķaidītu.